Virtual Instructor-Led Training (VILT)

Hledáte možnost výuky, kterou můžete využít nejen v NH Praha, ale i v práci nebo doma? LIVE školení vedené instruktorem ve virtuální třídě od NH Prague vám umožní přístup ke školení prostřednictvím internetového připojení a zároveň absolvovat kurz od instruktora v reálném čase.

LIVE školení vedené instruktorem ve virtuální třídě poskytuje stejně skvělý zážitek z učení jako v tradiční třídě

LIVE Online školení poskytuje stejně kvalitní výuku, včetně živých přednášek, ukázek a virtuálních laboratoří, jako tradiční školení v učebně, a to vše s maximální flexibilitou.

Školení vedené instruktorem ve virtuální třídě vám umožní:

  • účastnit se diskusí prostřednictvím živých video a audio přenosů,
  • provádět virtuální cvičení (laboratoře) a získat praktické zkušenosti,
  • zobrazení dokumentů a prezentací v reálném čase,
  • přehrání libovolné části školení pro opakování,
  • využití virtuálních místností k usnadnění týmových aktivit,
  • učastnit se diskusí s vyučujícím a spolužáky.

Díky technologii vzdáleného sdílení mohou instruktoři dokonce sledovat a spravovat počítač studenta a poskytovat mu individuální poradenství.

Komplexní vzdělávací prostředí

Platforma NH Prague platforma školení vedené instruktorem ve virtuální třídě (VILT) má minimální technické požadavky a je snadno použitelná, takže vám umožní přístup ke školení z domova, z kanceláře, nebo dokonce ze služební cesty.

NH Prague vám navíc poskytuje přístup do LIVE Online Learning Lab, kde si můžete prohlédnout své kurzy, což vám zaručí úspěch. Pokud se rozhodnete, získáte také podporu při výuce přímo na místě, což vám umožní soustředit se na výuku v prostředí bez rozptylování.

Školení vedené instruktorem ve virtuální třídě vám také umožní přístup ke klientským a serverovým technologiím probíraným ve třídě prostřednictvím praktických cvičení Labs on Demand. To znamená, že máte vzdálený přístup k technologiím, které se učíte, takže si můžete nové dovednosti vyzkoušet a použít na skutečném zařízení. Máte také flexibilní přístup do laboratoří před a po samotné výuce, takže máte dostatek času na získání dalších zkušeností.

Řada výhod školení vedeného instruktorem ve virtuální třídě od NH Prague

Díky školení LIVE vedenému instruktorem ve virtuální třídě máte přístup k odborným instruktorům v reálném čase a zároveň máte k dispozici více termínů a času na kurz. Nemusíte se také obávat zrušení kurzů, protože všechny kurzy se zaručeně uskuteční.

Školení vedené instruktorem ve virtuální třídě, ke kterému lze přistupovat z jakéhokoli počítače s připojením k internetu, snižuje vaše cestovní náklady, protože vám umožní učit se téměř z jakéhokoli místa. Manažerům může školení vedené instruktorem ve virtuální třídě v NH Prague poskytnout jednotné školení i v případě, že máte rozptýlenou pracovní sílu.

Account manažeři NH Prague vám zodpoví všechny vaše dotazy nebo vám připraví školení.