Onsite Training (OST)

Výhody školení u zákazníka od NH Prague:

 1. Využijte svůj rozpočet na školení na maximum
  Školení u zákazníka může pomoci vaší firmě, ať už je velká nebo malá, protože vám umožní vyškolit tolik zaměstnanců, kolik potřebujete. Využití školení zákazníků z NH Prague vám může ušetřit čas i náklady na cestování.
 2. Flexibilní možnosti školení
  NH Prague může přizpůsobit školení u zákazníka vašemu časovému plánu a provést je na místě, které vyhovuje vašim zaměstnancům. V závislosti na konkrétních potřebách vaší společnosti můžeme využít standardní možnosti školení, nebo je přizpůsobit jednotlivým tématům, která požadujete.
 3. Kurzy na míru vaší společnosti
  NH Prague udržuje školení jedinečná, poutavá a relevantní tím, že vytváří obsah kurzů speciálně pro vaši společnost. Díky tomu můžete školení využít efektivněji a okamžitě.
 4. Praktická školení a ukázky
  Díky školení na míru a praktickým ukázkám společnosti NH Prague budou vaši zaměstnanci připraveni své nové znalosti okamžitě využít.
 5. Důsledné poskytování informací
  Zajistěte, aby všichni vaši zaměstnanci dostali stejné informace a obsah kurzu prostřednictvím skupinového školení s NH Prague. Školení na pracovišti je obzvláště skvělou příležitostí k zahájení celopodnikové iniciativy v oblasti školení.
 6. Získejte vysokou návratnost investice
  Správné školení prostřednictvím NH Prague může zvýšit produktivitu zaměstnanců a zároveň minimalizovat prostoje. Školení u zákazníka také umožňuje zaměstnancům obsluhovat skutečné zařízení, což jim umožňuje rychle využít nové dovednosti.

Naši account manažeři v NH Prague jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy týkající se školení na místě.