About Us

Nabízíme širokou škálu kurzů v oblasti IT, bezpečnosti, řízení IT služeb (ITIL4), projektového řízení (PRINCE2, PMP) a kurzů v oblasti vedení a rozvoje obchodních dovedností. Školení můžete absolvovat buď u nás v centru Prahy, nebo naše instruktoři zašleme k vám.

Jsme česká společnost vedená lidmi z československé komunity, takže rozumíme potřebám firem i jednotlivců v České republice a na Slovensku. Ať už se rozhodnete absolvovat kurzy osobně nebo online, vždy vám rádi zavoláme nebo se u nás můžete zastavit.

Jsme společnost se 100% českým vlastníkem, ale i nadále spolupracujeme s největším nezávislým poskytovatelem školení v oblasti IT a leadershipu, společností New Horizons Computer Learning Centers, která poskytuje více kurzů než kterákoli jiná společnost zabývající se školením v oblasti IT a leadershipu.

Velký výběr kurzů

NH Prague Knowledge Centers nabízí široký výběr vendor-autorizovaných školení pro všechny významné světové dodavatele technologií, jako jsou Microsoft, Cisco, Citrix, AWS, VMware a další.

Vyberte si z této nabídky školení:

  • Aplikační kurzy – od základních až po pokročilé dovednosti v nejpoužívanějších podnikových aplikacích
  • Technické kurzy – určené ke zlepšení vašich dovedností v oblasti IT
  • Certifikační kurzy – školení, která vám pomohou připravit se na úspěšnou certifikaci
  • Kurzy rozvoje leaderských (obchodních) dovedností – školení, která vám pomohou zlepšit vaše leaderské a obchodní dovednosti a dovednosti vašich kolegů a zaměstnanců

Flexibilní metody učení

NH Prague Knowledge Centers chápou, že ne každý má stejné vzdělávací potřeby nebo preferované metody učení. Proto nám náš flexibilní přístup ke školení umožňuje přizpůsobit standardizované kurzy konkrétním potřebám.

Nabízíme:

Account Executives – připraveni vám pomoci krok za krokem

Garantujeme vám rychlý a kvalifikovaný servis. Náš tým Account Executives je připraven poradit vám s efektivními řešeními školení, která splňují vaše jedinečné cíle, a zajistit, abyste byli s námi navrženými řešeními školení spokojeni.

Neomezené možnosti

Ať už si chcete rozšířit své technické znalosti, nebo složit odbornou certifikační zkoušku, NH Prague Knowledge Centers vám pomohou dosáhnout tohoto cíle.

S pomocí a podporou vašeho vlastního Account Executive vám pomůžeme řídit vaše vzdělávací cíle a poskytovat nákladově efektivní řešení, která předčí vaše očekávání.

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte!